در باره ی – در حدود شیراز جوانان مرودشت

در باره ی – در حدود: شیراز جوانان مرودشت مسابقه شهرداری نوجوانان برگزاری مسابقه های جودو جام رمضان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی کلاهبرداری با لاک طلا

عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان و فروشندگان طلا و جواهر با اعلام هشدار به مردم نسبت به خرید کالایی تحت عنوان “لاک طلا” گفت: به هیچ‌وجه در لاک‌هایی تحت این عنو

کلاهبرداری با لاک طلا

کلاهبرداری با لاک طلا

عبارات مهم : انجمن

عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان و فروشندگان طلا و جواهر با اعلام هشدار به مردم نسبت به خرید کالایی تحت عنوان “لاک طلا” گفت: به هیچ وجه در لاک هایی تحت این عنوان، طلا وجود ندارد و صرفا ترفندی جهت گران فروشی و جلب توجه مردم به وسیله سوءاستفاده کنندگان هست.

محمد کشتی آرای در گفت وگو با ایسنا راجع به فروش “لاک های طلا” در بازار اظهار کرد: به هیچ وجه در چنین کالایی طلا وجود ندارد و مردم باید نسبت به خرید آن هوشیار باشند. بعضی از فضای به وجود آمده بعد از زیاد کردن قیمت سکه و طلا سوءاستفاده کرده و با ترفندهای مختلف، تلاش در گران فروشی و جلب توجه مردم دارند.

وی افزود: بعد از اینکه اخباری در رابطه با فروش لاک طلا منتشر شد، بلافاصله بررسی های خود را در مورد وجود طلا در چنین لاک هایی انجام دادیم و با آزمایش این کالا و مخلوط کردن آن با اسید سولفوریک و اسید کلریدریک متوجه شدیم که چنین مساله ای صحت ندارد و به هیچ وجه در این لاک ها طلا وجود ندارد.

کلاهبرداری با لاک طلا

عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان و فروشندگان طلا و جواهر با اشاره به اینکه در لاک های طلا نوعی رنگ های شیمیایی همانند اکلیل به کار برده شده است که رنگی طلایی دارند، بیان کرد: این ذرات شیمیایی که همانند الکل هستند برق مخصوصی به رنگ طلا دارند و مردم باید توجه داشته باشند که هر چیزی که اسم طلا دارد به معنای به کار بردن طلا در آن نیست و در مورد کالای مذکور، ساخت شیمیایی به رنگ طلا به کار گرفته شده است است.

کشتی آرای ادامه داد: براساس سنجش صورت گرفته مواد شیمیایی مربوطه را با اسیدها مخلوط کردیم که اگر طلا در این لاک ها وجود داشت باید براده های آن ته نشین می شد ولی ادعای مربوطه کذب بود و هیچ گونه طلایی در این محصول به کار گرفته نشده است.

عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان و فروشندگان طلا و جواهر با اعلام هشدار به مردم نسبت به خرید کالایی تحت عنوان “لاک طلا” گفت: به هیچ‌وجه در لاک‌هایی تحت این عنو

بختیار علم بیگی ـ مدیر هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فرآورده های شوینده، آرایشی و بهداشتی ـ نیز در ایت رابطه به ایسنا گفت: به طور حتم مجوز واردات در این خصوص داده نشده و لاک های طلا که در سطح بازار به فروش می رسد، قاچاق است.

وی گفت: درخواست مکتوب خود را جهت جمع آوری لاک های طلا به ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ارسال خواهیم کرد تا کارها مقتضی در این رابطه انجام شود.

واژه های کلیدی: انجمن | شیمیایی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog